Таг: загадена

Изворот на загадувањето на Брегалница води до превозник во ТИРЗ зоната

Градоначалникт на Штип, Благој Бочварски соопшти дека е лоциран загадувачот на Брегалница. ,,Би сакал да ги информирам граѓаните дека...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com