Таг: заглавени

Стотина патници заглавени на автобуската во Велес

Поголем број патници кои патувале од Велес кон Штип, Кочани и кон Струмица, со часови седea на автобуската станица во Велес со купени билети...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com