Таг: загрженост

Бејли изрази загриженост за демократијата и владеењето на правото

,,Се согласувам со еврокомесарот Јоханес Хан. Загрижен сум дека Македонија се одалечува од принципите на демократијата и на владеењето на правото, кои се клучни...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com