Таг: загрижени

Републикански сенатори не веруваат во способноста на Трамп за водење надворешна...

  Двајца клучни републикански сенатори, викендов ја поставија под знак прашање способноста на претседателот Доналд Трамп за спроведување на надворешната политика, посебно по превирањата во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com