Таг: загрижувачки

Филипче: Крајно загрижувачко е однесувањето на дел од граѓаните, коронавирусот не...

Министерот за здравство, Венко Филипче, е загрижен поради однесувањето на дел од граѓаните. Тој порача дека нивното неодговорно однесување ги доведува во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com