Таг: загрозен споменик

Зградата на Централна пошта која изгоре во пожар меѓу 7 најзагрозени...

Во опожарената Централна шалтер сала на Дирекција на Пошта на С.Македонија се одржа прес конференција на Генералниот директор на Пошта на Северна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com