Таг: загушување

Објавени фотографиите на осуммината настрадани во Босна и Херцеговина сите родени...

Голема тага во родното место на осуммината трагично настрадани за време на новогодишната ноќ. Тагува цела Босна и Херцеговина,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com