Таг: заев есад

ВМРО ДПМНЕ прашува дали Оливер Спасовски и Примислав Димовски се грбот...

  Во свој препознатлив стил, ВМРО ДПМНЕ објави соопштение кое изобилува со навреди, обвинувања и квалификации  против СДСМ и Зоран Заев. Откако е уапсен Сеад...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com