Таг: заев хард диск

СЈО открило хард диск со 671 час прислушувани разговори на Заев...

Специјално Јавно Обвинителство во последниот шестмесечен извештај за нивната работа доставен до Совет на јавни обвинители, открива дека е откриен хард диск со прислушувани...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com