Таг: заземи став

Заев: Пријателе Мицкоски, време е да изградиш став (видео)

Зоран Заев му фрли ракавица на опозиционерот Мицкоски, и преку видео порака од Кавадарци, со директно обраќање , побара од него да изгради став:

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com