Таг: замен ик градоначалник

Кој е Енвер Малиќи-новиот заменик градоначалник на Скопје?

Енвер Малиќи е назначен за заменик-градоначалник од страна на градоначалникот на Скопје,  Петре Шилегов. Тој е советник на ДУИ и беше втор на советничката...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com