Таг: занаети

Промовирана монографијата ,,Старите занаети во Прилеп“ од Моника Талеска

Монографијата со наслов „Старите занаети во Прилеп“ на авторот Моника Талеска, ја доживеа својата промоција во фоајето на Центарот за култура...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com