Таг: заниер

Иванов од Заниер побарал отфрлање на Платформата и немешање на соседите

На средбата со генералниот секретар на ОБСЕ  Ламберто Заниер Претседателот Ѓорге Иванов  ги повторил ставовите дека има правен и политички аспект,  кои се проблем,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com