Таг: запалени автомобили

Кој ги пали автомобилите на велешани?

Ново опожарување на два автомобила се случи изминатата ноќ во Велес. Според СВР Велес опожарени се едно возило ,,Пасат“ и еден ,,Опел“ кои биле...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com