Таг: запалено тело

Ова е полицаецот што го уби и запали 36 годишниот Алил...

Со тетоважи и набилдан, вакви се речиси сите фотографии на неговиот ФБ профил. 23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот кој на свиреп начин го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com