Таг: запали

Арачиновец се заканувал дека ќе ја запали зградата на општината

Вработените во општина Арачиново, вчера попладне се вознемириле од заканите на едно лице дека ќе ја запали зградата на општината, по што веднаш заминал....

Се запали возило на Итна помош тргнато да помогне на настрадани...

Се запали возилото на белградската Брза помош кое тргнало да помогне на  настрадани во тешката сообраќајна несреќа што се случи утрината на обиколницата кај...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com