Таг: записник

ДИК го објави записникот од затворената седница на која Дедо Мраз...

На официјалната веб страница на Државната изборна комисија , дури сега е објавен записникот од седница одржана далеку од очите на јавноста и зад...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com