Таг: започнуваат со работа

По 6 месечна пауза во Србија почнуваат со работа театрите и...

Од први септември глумците влегуваат повторно во театрите. По 6 месечна пауза и неработење поради корона вирусот, тие се враќаат на сцената...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com