Таг: зараени

Нови 127 заразени, 8 починати и 83 оздравени пациенти од Ковид...

Во последните 24 часа се направени 904 тестирања, а регистрирани се 127 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com