Таг: зараза

Заразата се шири, заразените одбиваат да кажат со кого имале контакти

Денеска се регистрирани 52 заразени од коронавирус и 4 починати. Лекарите се жалат дека новозаразените...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com