Таг: заразени нови случаи

Повторно зголемување на процентот на заразени во однос на тестирани

Во последните 24 часа се направени 912 тестирања, а регистрирани се 103 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 13-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com