Таг: заробена држава

ВМРО ДПМНЕ: Македонија е држава заробена од Зоран Заев

Опозициската ВМРО ДПМНЕ бара Игор Дурловски и собраниската службеничка Елена Бошковска да се ослободат и од куќен притвор. Според оваа партија, во Македонија владее...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com