Таг: заседава комисија

Општина Аеродром со 147 заразени од Ковид 19 е...

Во моментов министерот за здравство има консултативна средба со членовите на Комисијата за заразни болести, на која ја анализираат актуелната епидемиолошка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com