Таг: засилени мерки на бесбедност

МВР:Македонија е можна цел на напади од ИСИЛ

Министерството за внатрешни работи најави зајакнати мерки на безбедност во наредните денови  за Велигденските празници. Според МВР Македонија е можна цел на ИСИЛ ,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com