Таг: застрелано куче

Анима мунди бара казна затвор за човекот што застрела мало куче...

Каубојски времиња на американскиот Див запад или Македонија во 21ви век?!-прашува здружението за заштита на животни Анима мунди. Во сабота , 08.12 среде бел ден...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com