Таг: застрелано

Во Струмица бездомно куче е застрелано со стрела

Здружението за заштита на животните Анима Мунди бара итна реакција на институциите, како и на   подрачната полициска станица од Струмица да се гони...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com