Таг: затвора

Грција ги затвора границите за српските туристи

Од утре во 6 часот, Грција повторно ги затвора границите за српските државјани, објави Н1. Како што изјави за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com