Таг: затворено

Свадби и приватни веселби не може, дозволено организирање на други настани...

Владата на вчерашната седница ги разгледа и прифати општите препораки за организирање на настани  кои беа предложени од Комисијата за заразни болести...

Парцелата кај Мајчин дом затворена од градежна инспекција

,,Издавам решение за стопирање на градбата кај Мајчин дом, бараме трајно решение за заштита на плацот. Силно ја поддржувам борбата за јавниот простор и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com