Таг: заштеда

Владата тврди дека со набавката на нови возила се заштедува на...

Владата одговори на прозивките од опозициската ВМРО ДПМНЕ која бара да се раскине тендерот за набавка на 45 возила во износ од 1,7 милиони...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com