Таг: за и против

14 пратеници од ВМРО ДПМНЕ на ФБ соопштија дека нема да...

Не е јасно кој ја поттикнува акција за јавно изјаснување на пратениците на ВМРО ДПМНЕ да не поддржат уставни измени по референдумот со кои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com