Таг: за татковината

Министерот Битиќи ги објави членовите на неформалната група ,,За татковината со...

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, по вчерашната бура што ја предизвика со информацијата дека дел од неформалната група што тој ја...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com