Таг: за 4 дена

Во САД за 4 дена заразени 1.000.000 луѓе од Ковид 19

Во последните 4 дена во САД на дневна основа се регистрирани по 250.000 новозаразени од Ковид 19. Последните статистички...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com