Таг: згаснуваат

Згаснуваат ,,Утрински весник“ и ,,Теа Модерна“?

На 3-ти мај ќе излезе последниот број на магазинот ,,Теа Модерна“, во сабота излегува последниот број на дневниот весник ,,Утрински весник„, ова се само...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com