Таг: зголемен број заразени

Бујар Османи најави ,,уште повознемирувачка бројка“ на заразени од коронавирус

Денешната порака што вицепремиерот, Бујар Османи, преку своите профили на социјалнте мрежи што им ја упати на сограѓаните Албанци, е вознемирувачка.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com