Таг: зголемување на температура

Во наредните денови зголемување на температурата, јужен ветер и дожд

Прогнозата за наредните денови на УХМР е дека од денеска, 13.01.2017, па во наредните три дена ќе дојде до зголемување на температурите , како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com