Таг: здравствена состојба

Се влошува здравствената состојба на српскиот патријарх Иринеј

Српската православна црква утрината издаде ново соопштение за здравствената состојба на патријархот Иринеј, кој вчера беше префрлен од Инфективното одделение во Воената...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com