Таг: здружение христо узунов

4 дена пред ,,Илинден“ Мицкоски во охридско се сретнал со членовите...

  На 28 јуни, 4 дена пред Илинден, лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, претстојуваше во охридско, каде оставрил средба со членовите на здружението...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com