Таг: земјорес

Земјотрес во Скопје

Според податоците на Европско- медитеранскиот сеизмолошки центар, денеска, во 12.52 часот регистриран е земјотрес со јачина од 3.1 степени според Рихтер со епицентар на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com