Таг: зениер

Заев – Зениер: Иванов ја продлабочува кризата за да го спаси...

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев придружуван од генералниот секретар Оливер Спасовски и членката на Извршниот одбор на СДСМ, Рената Дескоска, денеска се сретна со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com