Таг: Зенит

Лига Европа: Рома и Зенит немилосрдни

Фудбалерите на Манчестер јунајтед ја забележаа првата победа оваа сезона во Лига Европа. Тие на свој терен ја совладаа екипата на украинска Зорија со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com