Таг: зервос

Учесничка во Трамповото реално шоу ,, Apprentice” го тужи за злоставување

  Поранешната учесничка во реалното шоу ,,Чирак,, на милијардерот, сега Претседател на САД, Доналда Трамп, Самер Зервос, го тужи всушност за клевета. Таа се нашла...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com