Таг: зијадин села

Алијанса на Албанците оди на избори со еминентни високообразовани кадри

Политичките партии ги прават своите последни подготовки за нивните листи за пратеници. Алијанса на Албанците на Зијадин Села...

Села: Добро што дојде нашата потпретседателка, инаку ќе бевме машки клуб...

,,Ние го подобривме имиџот на овој состанок кадешто бевме заедно со потпретседателката на партијата, инаку ќе бевме машки клуб кај претседателот“-изјави лидерот...

Човек од придружбата на Филип Петровски со телефон го снима претепаниот...

Прилогот на АлсатМ кој открива интересни моменти за крвавите настани, меѓу другото, прикажува еден интересен детаљ на почетокот од снимката кадешто се гледа како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com