Таг: злоупотребен

Дескоска го информираше Караџоски за злоупотребите на АКМИС системот

  МИнистерката за правда Рената Дескоска, на средбата со претседателот на Судски совет, Зоран Караџоски,  го отвори прашањето за активностите на Судскиот совет околу наодите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com