Таг: зоран бојаровски

Бојаровски: Историјата не е догма па да ѝ робуваме и да...

Еден од советниците на премиерот Зоран Заев, Зоран Бојаровски, на социјалнитее мрежи објави свое видување за историјата, улогата на Бугарија во Втората...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com