Таг: зоран верушевски

Заев посочи дека Александар Верушевски ги направил тајните снимки кај него...

Синот на Зоран Верушевски, Александар, е лицето кое тајно ги снимило разговорите што неодамна беа објавени од опозициски портал, објави лидерот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com