Таг: зоран јовановски

Јовановски: Не смеат да се прифатат неприфатливи услови само да започне...

Поранешниот потпретседател на СДСМ, Зоран Јовановски со порака до актуелното раководство на партијата во врска со актуелната состојба со соседна Бугарија и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com