Таг: ибни пајко парк

Силјановска Давкова: Петре, не можете да го избелите тоа што претходната...

ФБ преписка меѓу носителката на листа за пратеници на ВМРО ДПМНЕ за ИЕ 1, Гордана Силјановска Давкова, која синоќа на својот ФБ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com