Таг: ибори

ДИК треба да разгледа и одлучи по 2.141 приговори за изборниот...

,,Декшавајте вака, шо ви отвораме работа“. Со оваа реченица идниот пратеник од Левица, Димитар Апасиев, реагираше за поднесените приговори...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com