Таг: ивана туфегџиќ

Ивана Туфегџиќ:Домот да ми го оставите на мира!

,,Попладнево ова го оставиле на оградата, додека сестра ми била дома. Мојата фамилија не е избрана од граѓаните, јас сум, затоа домот да ми...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com