Таг: иван бекјарев

Од Ковид 19 почина српскиот глумец со македонско потекло Иван Бекјарев

Познатиот српски глумец, Иван Бекјарев, почина на 74 години по подолга борба со корона вирусот. Една од неговите пораки...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com